مدرسه توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها

وابسته به پژوهشکده سیاستگذاری دانشگاه صنعتی شریف

مدرسه توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها

وابسته به پژوهشکده سیاستگذاری دانشگاه صنعتی شریف

مدرسه توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها

مدرسه توسعه پایدار، عنوان برنامه ای است که زیرمجموعه پژوهشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی شریف شکل گرفته است و در تلاش است که به توسعه دانش و توانمندی های عمومی مخاطبان خود راجع به حوزه توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی سازمان ها یاری برساند. برای آشنایی با سوابق مدرسه، دوره های آتی و راه های ارتباطی می توانید به منوهای سایت مراجعه کنید.

بوتان

بشاگرد

کانال تلگرام

کانال تلگرام

کانال تلگرام

همکاری با مدرسه توسعه پایدار

 

مدرسه توسعه پایدار، به عنوان اولین و تنها مرکز دانشگاهی-اجتماعی تخصصی مرتبط با توسعه پایدار در کشور، از همکاری با علاقه‌مندان از حوزه‌های مختلف تحصیلی که با دغدغه‌ها و اهداف مدرسه همدل و همراه هستند، استقبال می‌کند. توجه کنید که مدرسه توسعه پایدار یک نهاد غیرانتفاعی است که به دنبال ترویج و گسترش آموزه‌های مرتبط با توسعه پایدار با نگاهی ایرانی و مبتنی بر مولفه‌ها و ارزش‌های بومی است و معتقد است که توسعه پایدار ایران عزیزمان، نیازمند نگاهی متفاوت و درون زا به مفهوم توسعه پایدار است.

فرصت‌های همکاری با مدرسه توسعه پایدار بنا به شرایط، برنامه‌ها و پروژه‌های جاری، در دو دسته «کارآموزی» و «همکاری شغلی» قرار می‌گیرند. توجه کنید که ما برای هر دو دسته فرصت‌های موجود، بسیار گزینشی و سخت‌گیرانه، همکار جذب می‌کنیم؛ چرا که به دنبال ساختن نهادی متفاوت و خاص در این مسیر هستیم.

برای اطلاع از آخرین وضعیت موقعیت‌های موجود برای همکاری، بر لینک‌ صفحات مربوطه در زیر، کلیک کنید و در صورت تمایل برایشان اقدام کنید(با ارسال مدارک مطابق توضیحات):

 

فرصت‌های کارآموزی حرفه‌ای اجتماعی

تجربه کار داوطلبانه و در قالب کار آموزی برای مدرسه توسعه پایدار، یک تجربه حرفه‌ای است.

 این یک دوره معمولی کارآموزی نیست؛ شما حقوق و مسئولیت‌های تعریف شده‌ای دارید و ما برای شما برنامه‌های ویژه‌ای جهت یادگیری و رشد تدارک دیده‌ایم که بتوانیم متقابلا یک تجربه خوب و اثربخش را داشته باشیم!

 

فرصت‌های همکاری شغلی

فرصت‌های همکاری شغلی با مدرسه توسعه پایدار، فراخور پروژه‌های در دست، متغیر هستند و طیف وسیعی از دانش آموختگان رشته‌های مختلف تحصیلی می‌توانند مخاطب آن باشند.

 

*اگر هر کدام از لینک‌های بالا غیرفعال است، بدین معنی است که مدرسه توسعه پایدار در حال حاضر برای آن دسته، همکار جدید نمی‌پذیرد.