مدرسه توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها

تحت حمایت پژوهشکده سیاستگذاری دانشگاه صنعتی شریف

مدرسه توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها

تحت حمایت پژوهشکده سیاستگذاری دانشگاه صنعتی شریف

مدرسه توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها

مدرسه توسعه پایدار، عنوان برنامه‌ای است که زیرمجموعه پژوهشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی شریف شکل گرفته و در تلاش است که به توسعه دانش و توانمندی‌های عمومی مخاطبان خود راجع به حوزه توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها یاری برساند. برای آشنایی با سوابق مدرسه، خدمات آن و راه‌های ارتباطی می‌توانید به منوهای سایت مراجعه کنید.

بوتان

سرزمین جاودانی من

کانال تلگرام

کانال تلگرام

کانال تلگرام

آموزش محرومیت زدا

فیلم ویدئویی این همایش، برای تمامی ثبت نام کنندگان، قبلا ارسال شده است(چنانچه دریافت نکرده اید، در واتساپ به ما پیام بدهید).

 

در مورد افراد و نهادهایی که قبلا در این همایش ثبت نام نکرده اند:

برای دریافت فیلم ویدئویی کامل همایش «آموزش در مسیر محرومیت زدایی»، بسته به اینکه از چه نهادی هستید، با کلیک بر لینک پایین صفحه و با وارد کردن مبلغ مشخص شده، و درج «فیلم همایش آموزش در مسیر محرومیت زدایی» در قسمت توضیحات، آن را خریداری کنید.

در فاصله 24 ساعت، لینک دریافت ویدئوی وبینار برای شما ایمیل خواهد شد. اگر به هر دلیل لینک را دریافت نکردید و یا می خواستید که زودتر به محتوا دسترسی پیدا کنید، برای شماره 09129458095 در نرم افزار واتساپ پیام بگذارید.  فایل ارسالی، در اکثر نرم افزارهای پخش فیلم در کامپیوتر/لپ تاپ قابل نمایش است؛ اما برای نمایش در گوشی همراه ممکن است نیاز به نصب نرم افزار video player تکمیلی داشته باشید.

 

توجه کنید که لینک فایل های ویدئویی هر سه روز این همایش، برایتان ارسال می شود(جمعا 500 مگابایت) و هر کدام حدودا 3 ساعته هستند (جمعا بیش از 9.5 ساعت محتوا)

 

هزینه دریافت مجموعه ویدئوی سه روز همایش:

  • برای فعالین اجتماعی و استفاده های شخصی: مبلغ 20 هزار تومان
  • برای سازمانهای مردم نهاد و استفاده سازمانی: 50 هزار تومان
  • برای دستگاه های دولتی و شرکت های بخش خصوصی: مبلغ 100 هزار تومان

 

پرداخت مبلغ و دریافت لینک ویدئوها (کلیک کنید)

(توجه کنید که مبلغ را به ریال درج کنید و در قسمت توضیحات بنویسید «آموزش در مسیر محرومیت زدایی»)

 

* اگر پرداخت مبالع بالا برای شما دشوار است، در واتساپ به ما پیام دهید تا لینک را «رایگان» برایتان ارسال کنیم! ما یک موسسه تجاری نیستیم و نمی‌خواهیم که این هزینه اندک، مانع دسترسی علاقه مندان به محتواهای مفید و کاربردی برای پیشرفت و آبادانی ایران عزیزمان شود. خوشحال می شویم که به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی مان، از این طریق، همراه دوستداران پیشرفت و آبادانی کشور عزیزمان باشیم.

 


 

چرا برای دریافت این ویدئوها، هزینه تعیین کرده ایم؟

مدرسه توسعه پایدار، یک نهاد غیر انتفاعی است و بدون وابستگی مالی به بودجه دولتی، هزینه فعالیت های خود را بایستی به شکل خودگردان تامین نماید. ما برای اینکه بتوانیم مستقل بمانیم و به شکلی پویا در راستای تحقق ماموریت خود برای «ارتقای دانش، تقویت مهارت ها و توسعه نگرش ها جهت کمک به پیشرفت همه جانبه و آبادانی ایران عزیزمان» تلاش نماییم، بایستی بتوانیم به روش های مختلف، هزینه های خود را تامین کنیم. تهیه این ویدئوها را از جنبه حمایتی برای مدرسه توسعه پایدار ببینید و نه یک فعالیت تجاری. اگر تمایل به حمایت بیشتر از مدرسه توسعه پایدار دارید، به این لینک سر بزنید(کلیک کنید).

مدرسه توسعه پایدار