مدرسه توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها

تحت حمایت پژوهشکده سیاستگذاری دانشگاه صنعتی شریف

مدرسه توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها

تحت حمایت پژوهشکده سیاستگذاری دانشگاه صنعتی شریف

مدرسه توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها

مدرسه توسعه پایدار، عنوان برنامه‌ای است که زیرمجموعه پژوهشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی شریف شکل گرفته و در تلاش است که به توسعه دانش و توانمندی‌های عمومی مخاطبان خود راجع به حوزه توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها یاری برساند. برای آشنایی با سوابق مدرسه، خدمات آن و راه‌های ارتباطی می‌توانید به منوهای سایت مراجعه کنید.

بوتان

سرزمین جاودانی من

کانال تلگرام

کانال تلگرام

کانال تلگرام

آموزش محرومیت زدا

فراخوان جشنواره داستان نویسی کودکان 
(منطقه سروآباد کردستان)

مهلت ارائه آثار: 7 آذر

مدرسه توسعه پایدار دانشگاه شریف و نهاد آبادانی و پیشرفت شهرستان سروآباد(استان کردستان)، با همکاری یکدیگر، اولین جشنواره داستان نویسی کودکان در شهرستان سروآباد را برگزار می کنند.
در این رویداد، کودکان و نوجوانان مقاطع ابتدایی و متوسطه اول می‌توانند در موضوعات زیر در جشنواره شرکت کنند:


موضوع داستان‌ ها(یکی از شش حوزه زیر):

  • دوست داشتنی‌های سرزمین من
  • آنچه دوست دارم در سرزمینم تغییر دهم
  • پیشرفت
  • رویاهای من
  • راه موفقیت
  • مشکلات سرزمین من

 شرکت در این جشنواره در 2 قالب امکان پذیر است: الف) داستان های کوتاه و خیلی کوتاه  و ب) نقاشی داستانی(یک نقاشی است که برای آن یک داستان یک خطی نوشته شده است)

در قالب الف، داستان‌ها می‌توانند به کوتاهی چند خط باشند و افراد آزاد هستند که با اضافه کردن تصاویر در متن داستان کوتاه خود، آن را از نظر بصری، غنی تر نمایند(اضافه کردن تصویر اجباری نیست). 

در قالب ب، به همراه نقاشی ارسالی، یک داستان یک یا چند خطی نیز ارسال می شود. (دقت کنید در ارسال آثار نقاشی برای این رویداد، مهمتر از کیفیت و توانمندی تصویرگر، خیال پردازی و محتوای ایده و داستانی که به تصویر کشیده شده است، اهمیت دارد؛ لذا با هر سطح از توانمندی نقاشی، کودکان می توانند در این رویداد شرکت کنند)

 

هدف اصلی این رویداد، تشویق کودکان و نوجوانان منطقه سروآباد به خیال پردازی و تفکر راجع به زندگی در منطقه خود و انعکاس آن در قالب آثار ادبیات کودک و نوجوان است. بستر اتفاق افتادن و تصویر داستان‌ها باید الزما منطقه سروآباد استان کردستان باشد.

 

آثار ارسالی باید حتما توسط خود کودکان و با آزادی عمل برای خیال پردازی و اندیشه ورزی ایشان و بدون دخالت و جهت دهی بزرگسالان نوشته شوند(در صورتی که احساس شود اثر، توسط بزرگسالان نوشته یا جهت دهی شده، از جشنواره کنار گذاشته می‌شود).
 

 

جوایز و تقدیر:

به 8 اثر ارسالی به قید قرعه(از میان همه شرکت کنندگان و فارغ از سطح اثر ارسالی) و به 5 اثر نیز به انتخاب داوران(در میان آثار دارای کیفیت بالا)، جوایزی اهدا می‌شود.

همچنین عناوین آثار ارسالی منتخب، با ذکر نام صاحب آثار و روستا(شهر) در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود و مجموعه آثار جمع آوری شده با مشارکت نهاد آبادانی و پیشرفت منطقه سروآباد کردستان، در طراحی فعالیت‌های فرهنگی آینده حوزه کودکان در منطقه مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

 

نحوه مشارکت در این رویداد:
کودکان و نوجوانان علاقه مند مقاطع ابتدایی و متوسطه اول می توانند  آثار خود را به نهاد آبادانی و پیشرفت منطقه سروآباد به آدرس سروآباد-بلوار کشاورز تا تاریخ حداکثر 7 آذر ارائه کنند. همچنین می‌توانند در صورتی که ساکن روستاهای منطقه هستند و امکان تحویل حضوری ندارند، تصویر آثار خود را  از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره 09182830679 با ذکر مشخصات، ارسال نمایند.

*در هنگام تحویل آثار، ثبت این مشخصات لازم است: نام و نام خانوادگی، روستا یا شهر محل سکونت، نام پدر، شماره تلفن یکی از والدین، سن

مدرسه توسعه پایدار

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.