مدرسه توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی سازمان ها

. Sharif Sustainable Development and CSR School .
مدرسه توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی سازمان ها

مدرسه توسعه پایدار، عنوان برنامه ای است که زیرمجموعه پژوهشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی شریف شکل گرفته است و در تلاش است که به توسعه دانش و توانمندی های عمومی مخاطبان خود راجع به حوزه توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی سازمان ها یاری برساند. برای آشنایی با سوابق مدرسه، دوره های آتی و راه های ارتباطی می توانید به منوهای سایت مراجعه کنید.

کانال تلگرام

مدرسه توسعه پایدار، در تلاش است که برای فراهم آوردن امکان حضور علاقه مندان از بخش های مردم نهاد و دانشجویی، برای هر دوره از مدرسه، تعدادی بورسیه و کمک هزینه آموزشی(scholarship) ارائه نماید. این بورسیه ها، به شکلی رقابتی ارائه می شوند و برای دریافت آنها بایستی اقدام (Apply) کرد.

برای هر دوره از مدرسه، کافیست در فهرست پایین صفحه به تعداد و شرایط بورس ها و کمک هزینه هایی که ارائه شده است، توجه کنید و چنانچه خود را واجد شرایط می دانید، از طریق ایمیل مدرسه(iransdschool@gmail.com) و قبل از مهلت اعلام شده، مدارک زیر را ارسال کنید:

  1. رزومه(سوابق کاری، تحصیلی و اجتماعی)
  2. بیانیه هدف(S.O.P): بیانیه هدف یا SOP، یک یادداشت یک تا حداکثر دو صفحه ای است که در آن شما توضیح می دهید که چرا تمایل به شرکت در این دوره از مدرسه را دارید.
علت نیاز به Apply و ارسال مدارک بالا برای دریافت کمک هزینه این است که ما می خواهیم مطمئن شویم این بورس به کسانی تعلق می گیرد که شایستگی لازم را داشته باشند.
  • توجه کنید که با مشمولان بورس آموزشی در هر دوره از مدرسه، پس از پایان مهلت دریافت تقاضا ها، و بررسی مدارک تماس گرفته خواهد شد و منتخبان، می توانند بعد از آن، فرآیند ثبت نام خود را کامل نمایند.
  • چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق راه های ارتباطی مدرسه(بخش تماس با ما) مطرح کنید.


******************


کمک هزینه ها و بورس های آموزشی هر دوره از مدرسه:


  • دوره اول- مدرسه زمستانی توسعه پایدار شریف:

با حمایت مرکز توسعه پایدار پژوهشکده سیاست گذاری دانشگاه شریف، تعداد 5 کمک هزینه آموزشی 250 هزار تومانی برای ثبت نام علاقه مندان در نظر گرفته شده است. توجه کنید که این بورس به عزیزان شرکت کننده از طرف بخش خصوصی و سازمانهای دولتی تعلق نمی گیرد. بلکه تنها مختص دانشجویان و یا فعالین سازمانهای مردم نهاد است.

مهلت ارسال مدارک لازم(رزومه و SOP) برای تقاضای دریافت این بورس، ساعت یازده شب سه شنبه 17 بهمن است. توجه کنید که مدارکی که پس از آن ارسال شوند، ترتیب اثر داده نخواهد شد. منتخبین و مشمولین بورس، تا 19 بهمن مشخص می شوند و  در همان روز با ایشان تماس گرفته خواهد شد.

مدرسه توسعه پایدار